Megnyílt a Lipóti Pékség Kőbánya-kertvárosban

Megnyílt a Lipóti Pékség Kőbánya-kertvárosban

Május 18-án megnyitotta kapuit Kőbánya-kertvárosban a Lipóti Pékség új üzlete, amely a régi kisbolt helyén várja a vásárlókat.

A környéken élők számára ez fontos és örömteli változás, hiszen a friss pékáruk helyben történő elérhetősége nagyban javítja a mindennapi ellátást. A kenyerek, péksütemények és egyéb finomságok közelsége különösen azoknak jelent könnyebbséget, akik eddig távolabbra kényszerültek menni a napi friss pékáruért.

A régi kisbolt helyén megnyílt új pékség nemcsak egy üzletnyitás, hanem egy kis helyi szolgáltatásbővülés is: kényelmesebb vásárlás, frissebb kínálat és új találkozási pont Kőbánya-kertváros mindennapjaiban.


Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.