A Pesti alsó rakpart ezen a hétvégén is megnyílik a mozogni és kikapcsolódni vágyók előtt. A gyalog, kerékpárral vagy rollerrel közlekedők rövidebb útvonalon, a Margit híd és az Erzsébet híd közelében lévő Irányi utcai lehajtó között használhatják autómentes környezetben a rakpartszakaszt.
Folytatódik a népszerű hagyomány: az április 1–2-i hétvégén a pihenni, mozogni vagy edzeni vágyók újra birtokukba vehetik teljes szélességében a Pesti alsó rakpartot a Margit híd és az Erzsébet híd közelében lévő Irányi utcai lehajtó között – közölte portáliunkkal a BKK.
Fotó: APEV Média
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter
- Elhunyt Sörös Sándor színművész
- Megnyílt a Lipóti Pékség Kőbánya-kertvárosban
- Apa! Kezdődik! – elindul a ferencvárosi Mester belső szakaszának megújítása

